LED SET 36W pracovna rampa, magneticke dialkove, rozptylove svetlo

Magnetické LED pracovné svetlo

Magnetické LED pracovné svetlo / výhody a nevýhody
Pokukujete po pracovnom LED svetle s magnetom?

Ak áno, chápeme, že je to rozumná požiadavka. S pracovnými svetlami LED, ktoré majú magnety, získate väčšiu flexibilitu. Budete si môcť nastaviť zdroj svetla podľa svojich predstáv.
Je však nevyhnutné poznať výhody a nevýhody pracovných LED svetiel, ktoré sú vybavené magnetom. Veľmi radi vám pomôžeme nájsť to najlepšie osvetlenie.

Výhody pracovných LED svetiel s magnetom
Používanie magnetických pracovných LED svetiel má oproti pracovným svetlám, ktoré nemajú magnety, mnoho výhod. Máte takú veľkú voľnosť, pokiaľ ide o umiestnenie.

Bežné pracovné LED svetlo je pripevnené ku karosérii vozidla pomocou skrutiek a statívu. „Pevné uchytenie“ v bežnom pracovnom svetle LED sťažuje premiestňovanie.

Naopak, magnetické pracovné svetlo má väčšiu voľnosť, pokiaľ ide o umiestnenie.

Ďalšou výhodou používania nabíjateľného magnetického pracovného svetla LED je voľnosť napätia. Zvyčajne je pri kúpe pracovného LED svetla nevyhnutné zohľadniť úroveň napätia. LED pracovné svetlo s napätím 12 V nebude fungovať pre nákladné vozidlo s napätím 24 V. Súvisiace rezistory a vnútorné komponenty pracovného svetla LED nie sú na to prispôsobené.

Ak si však vyberiete magnetické pracovné svetlo LED a batériu, môžete byť pokojní. Tieto problémy nemajú. Napätie vozidla sa v tomto prípade neberie do úvahy.

Nevýhody magnetických pracovných svetiel LED
Tak ako všetko ostatné, aj magnetické pracovné svetlá majú svoje nevýhody. Napríklad z hľadiska výkonu nie je prekvapujúce, že magnetické pracovné LED svetlá sú menej výkonné ako bežné pracovné svetlá. No je to nižším svetelným tokom svetla.

Pri používaní batérie je dôležité vykonať úpravy, pokiaľ ide o spotrebu na základe jasu. To je jeden z dôvodov, prečo magnetické LED svetlá s batériou produkujú menší jas v porovnaní s tými, ktoré sú namontované priamo na automobil alebo nákladné vozidlo.

Pracovné LED svetlá majú magnetickú základňu, ale nie batériu sú vyrobené so stočeným káblom. Ten získava energiu prostredníctvom zásuvky s napätím 12 V. V takom prípade ju musíte natiahnuť cez okno, aby ste ju mohli upevniť na vozidlo. Počas zimy vám to môže byť nepríjemné.

Bežné pracovné LED svetlá s voľnou magnetickou základňou

Zatiaľ našim súčasným zákazníkom navrhujeme iné riešenie. Pre pracovné svetlá poskytujeme inú magnetickú základňu. Vďaka tomu môžu zákazníci ľahko používať bežné pracovné svetlá LED s magnetickou základňou, hoci sa nedodávajú s ňou.
nvautoparts.com

Nákupný košík
Návrat hore